Randevu


Doktorsitesi.com Online Randevu Servisi ve Özel Hat Servisi ile sizi bir adım öne taşır.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında diğer tüm sektörlerde olduğu gibi sağlık sektöründe de yaşanan ciddi dönüşüm, tüm işlemlerin internet üzerinden yapılması gerekliliğini giderek yaygınlaşıyor. Başka hastaların tecrübe ve görüşleri, doktorun deneyim ve bilgilerinin şeffaflığına dayanan yeni yapıda online randevu imkanı ve kişiye özel sağlanan hizmetler dijital dünyada doktorları bir adım öne taşıyor. Bu bilinçle hareket eden doktorsitesi.com, sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanmış randevu modelleri ile size maksimum faydayı sağlamayı hedefliyor.


Online Randevu Servisi


Doktorsitesi.com, hastaların tercih ettikleri doktorlardan 7/24 hızlı ve kolay bir şekilde online randevu talebi oluşturabilmelerine imkan verir.

Hastalar yalnızca profilinizde ve arama sonuçlarında yer alan mini profilinizdeki takviminizden uygun gün ve saatleri seçerler ve ‘Online Randevu Formu’ nu doldururlar. Ardından çağrı merkezimiz hastaların taleplerini teyit eder ve bilgilerini size ya da asistanınıza iletir. Doktorsitesi.com, doğası gereği yoğun bir iş temposuna ve sürekli değişen programlara sahip olan mesleğinize saygısıyla, sizin yerinize randevu vermez, hastalarınız ile aranıza girmez. Randevu sürecinin her aşamasında destek verir, hastaların size en hızlı ve kolay şekilde ulaşmalarını sağlar.


Size Özel Hat Servisi


Doktorsitesi.com, size daha iyi hizmet verebilmek adına, sizi arayan hastaları raporlayabilen, size özel bir hat tanımlar.

Hattınız profilinizde ve mini profilinizde iletişim bilgileri ve harita bilgileriniz ile birlikte görüntülenir. 0(850) kodu ile başlayan bu hat tercihiniz doğrultusunda sizin, asistanınızın, muayenehane ya da hastanenizin telefon numarasına entegre edilir.
Doktorsitesi.com profilinizden tüm çağrılarınızı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Çağrılarınız ile bilgilendirmeler mail adresinize ve seçeceğiniz başka mail adreslerine anlık olarak gönderilir ve meşgul olmanız ya da telefona cevap verememeniz durumunda oluşabilecek iletişim kayıpları önlenir. Ayrıca aylık çağrı raporlarınız da mail yolu ile sizinle paylaşılır.
Sabit olarak size tanımlanan ve entegre edildiği telefon numarası değişebilen bu numara ile adres değişiklikleri, kurum değişiklikleri gibi olası durumlarda da iletişim eksikliği nedeniyle oluşabilecek hasta kayıplarının önüne geçilir.


Doktor Profili


Ayda 4 milyon internet kullanıcısı tarafından ziyaret edilen doktorsitesi.com’un, doktor seçiminde ilk başvurulan kaynaklar arasında yer aldığını biliyor muydunuz?

Doktorsitesi.com, hastalara aradıkları tüm kriterlere göre filtreleme yapma imkanı sağlamanın yanı sıra doktor profillerinde yer verdiği hasta yorumları ve soru- cevaplar ile de hastaların doktor tercih süreçlerinde etkin rol oynuyor. Siz de doktorsitesi.com’a katılın, 196.000 doktor ve 2.000.000’un üzerinde kullanıcısıyla Türkiye’nin en büyük sağlık platformunda yerinizi alın, online dünyanın getirilerinden yararlanın.

Neden Profil Oluşturmalıyım?

Bilgilerinizi Paylaşın


Kişisel Bilgilerinizi ve Özgeçmişinizi, İletişim Bilgilerinizi Paylaşın.

Kişisel bilgilerinizin, fotoğrafınızın ve özgeçmişinizin profilinizde yer alması hastalarınızın sizi daha yakından tanıması açısından çok önemlidir. Size ulaşmak isteyen hastalar profilinizde uzmanlık alanınızı, çalıştığınız kurumun adres bilgilerini ve haritasını, ilgi alanlarınızı, hastalar için sahip olduğunuz olanakları, anlaşmalı olduğunuz sigorta kuruluşlarını, eğitiminizi, sertifikalarınızı, yayınlarınızı, toplam mesleki tecrübenizi, ödeme seçeneklerinizi, fotoğraflarınızı, çalışma gün ve saatleriniz ile takviminizi görüntüleyebilecekler. Tüm mesleki eğitimleriniz ve yaptığınız çalışmaların profilinizde bulunması, farkınızı ortaya koymanızı sağlayacak.


Makale ve Videolarınızı Paylaşın


10.000’in üzerinde video ve 15.000’in üzerinde makale sayısıyla doktorsitesi.com, hastalar ile doktorlar arasındaki iletişimi ‘güvenilir sağlık bilgisi’ temelinde güçlendiriyor.

Dilediğiniz tıbbi konuda yazdığınız makaleler ve profesyonel ekibimiz tarafından çekilen ya da mevcut videolarınıza profilinizde yer verebilir, birikimlerinizi hastalarınız ile paylaşırken online itibarınızı da yükseltebilirsiniz.


Soruları Cevaplayın


Daha fazla hasta ile iletişime geçin.

Hastaların ‘birebir iletişimi’ ne kadar önemsediklerini zaten biliyorsunuz. Tecrübeleriniz ile onları aydınlatırken hem sosyal sorumluluğunuzu gerçekleştirecek hem de profilinizi ve cevapladığınız soruları inceleyen diğer hastalara izlenim kazandıracaksınız.


Değerlendirmeler


Hastalarınızın Sizin için Yaptıkları Değerlendirmeleri Görün.

Siz 5 yıldızlı bir doktor olduğunuzu düşünebilirsiniz. Peki hastalarınız ne düşünüyor? Hastalar, doktor tercihlerinde diğer hastaların ‘memnuniyetlerini ve tavsiyelerini’ her zaman göz önünde bulundururlar. Olumlu izlenimlerinizi arttırın.


Anında Bilgilendirme Servislerinden Yararlanın


Hastalarınız profilinize ve makalelerinize yorum yaptıklarında ya da size yeni bir soru sorduklarında anında haberdar olmak istemez misiniz?

Doktorsitesi.com, profilizde sizin için yapılan tüm yorumlar ile ilgili bilgilendirmeleri mail servisi yolu ile sağlar. Aynı şekilde hastalarınız size bir soru sorduklarında ya da yeni bir takipçi kazandığınızda da mail yoluyla bilgilendirilirsiniz.


İstatistik ve Raporlama Servisi


Profilinizi ne kadar hasta ziyaret ediyor, makalelerinizi kaç hasta okuyor, videolarınızı kaç hasta izliyor bilmek istemez misiniz?

Detaylı istatistik ve raporlama servisimiz ile profilinizdeki tüm detaylar ile ilgili verilerinize ve raporlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Profilinizde bulunan ‘İstatistiklerim’ bölümüne girmeniz yeterli.


Çağrı Merkezi Desteği Her Zaman Yanınızda


0212 291 41 89 numarasını arayın, merak ettiklerinizi yanıtlayalım.

Profilinizle ilgili merak ettiğiniz her şey ve yaşadığınız tüm problemler için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Online'ın gücüne inanın. Türkiye'nin en büyük sağlık platformu doktorsitesi.com'a katılın.

Bilgi Talebi