Sıkça Sorulan Sorular

Doktorlara özel servislerimiz hakkında en çok merak edilenler

1Nasıl üye olabilirim?
Anasayfamızda bulunan ‘Üye ol’ butonunu tıklayarak, 0 (212) 291 41 89 numarasından bizi arayarak veya destek@doktorsitesi.com a mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üyelik oluşturma sürecinizin tamamlanmasının ardından, moderatörlerimiz bilgilerinizin doğruluğunu teyit edecek ve onay süreci ile profiliniz aktif hale gelecektir.
2Daha önce üyeydim, şifremi unuttum. Ne yapabilirim?
Anasayfamızdaki giriş bölümünde bulunan ‘Şifremi Unuttum’ a tıklayarak mail adresinize gelecek onay maili ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, 0 (212) 291 41 89 destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.
3Profil Fotoğrafımı nasıl ekleyebilirim/ değiştirebilirim?
Profilinizde yer alan ‘Ayarlar’ bölümünden ‘Profil Resmi’ bölümünü seçerek profil fotoğrafınızı ekleyebilir/ değiştirebilirsiniz.
4Şifremi nasıl değiştirebilirim?
Profilinizde yer alan ‘Ayarlar’ bölümünden ‘Şifremi Değiştir’ bölümünü seçerek profil fotoğrafınızı ekleyebilir/ değiştirebilirsiniz.
5Ünvanım değişti, nasıl güncelleyebilirim?
Profilinizde yer alan ‘Ayarlar’ bölümünden ‘Kariyer Bilgileri’ bölümünü seçerek kariyeriniz ve özgeçmişiniz ile ilgili değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.
6Adresim değişti, nasıl güncelleyebilirim?
Profilinizde yer alan ‘Ayarlar’ bölümünden ‘İletişim Bilgileri’ bölümünü seçerek adresiniz ile ilgili değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.
7Yeni bir soru geldiğine dair mail aldım. Sorularımı nasıl görüntüleyebilir ve cevaplayabilirim?
Profilinizde yer alan ‘Sorularım’ bölümünü seçerek bekleyen sorularınızı görebilir, cevaplayabilir ve daha önce cevapladığınız sorularınızı görüntüleyebilirsiniz.
8Günde yalnızca 3 soru alıyorum. Neden daha fazla soru cevaplayamıyorum?
Sistemimiz, daha fazla sorunun yaratabileceği rahatsızlığı göz önünde bulundurarak otomatik olarak 3 sorudan sonrasına izin vermez. Ancak profilinizde bulunan ‘İzin, Limitler’ bölümünden ‘ Soru’ yu seçerek limitinizi istediğiniz kadar arttırabilirsiniz.
9Uygunsuz içerik/ cevaplamak istemediğim soru/ ilgi alanıma girmeyen soru olduğunda ne yapabilirim?
Profilinizdeki ‘Sorularım’ bölümünden ilgili soruyu seçerek ‘Sil’ seçeneğine tıklayabilirsiniz.
10Soru cevaplamak istemiyorum. ‘Soru Sor’ butonumu kapatabilir miyim?
Profilinizde bulunan ‘İzin, Limitler’ bölümünden ‘ Soru’ yu seçerek ‘Soru Sor’ butonunu kapalı hale getirebilirsiniz.
11Yeni soruların email adresime gelmesini istemiyorum. Ne yapabilirim?
Profilinizde bulunan ‘İzin, Limitler’ bölümünden ‘ Sorular ’ yu seçerek ‘Yeni soruların email adresinize gelmesini istiyor musunuz?’ butonunu kapalı hale getirebilirsiniz.
12Profilimde hangi bilgilerim görüntülenecek?
Standart Üyelik : Standart üyelik modelimizde hastalar, profilinizde profil fotoğrafınızı, özgeçmişinizi, ilgi alanlarınızı, makalelerinizi ve çalıştığınız kurumun isim ve adres bilgilerini görüntüleyebilirler. Randevu servisimizi ve daha pek çok ayrıcalığı içeren Premium Üyelik ve diğer kapsamlı paketlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.
13Randevu talebi oluşturan/ talebi onaylanan hastaları nasıl görüntüleyebilirim?
Profilinize giriş yapıp Randevularım bölümünüze tıkladığınızda sizden randevu alan hastaları ve randevularınızın durumlarını görebilirsiniz.
14Soru/ Randevu maillerini takip edemiyorum. Asistanıma da gitmesini sağlayabilir misiniz?
Profilinize giriş yapıp ‘ Ayarlar’ bölümünden ‘ Asistan Bilgileri’ ni seçerek sorular ve randevular ile ilgili asistanınızın da mail yoluyla bilgilendirilmesini sağlayabilirsiniz.
15Bilgilerimi tamamlamam neden önemli?
Profilinizdeki bilgilerin eksiksiz olması sizi tanımaya ihtiyaç duyan yeni hastalarınız için çok önemlidir. Profilinizdeki eksiklikleri, ‘Ayarlar’ bölümünden tamamlayabilirsiniz.
16İlgi alanlarımı nereden seçebilirim?
Profilizde bulunan ‘Ayarlar’ bölümünden ‘ İlgi Alanları’ nı seçerek ilgi alanlarınızı oluşturabilirsiniz.
17İlgi alanlarımı seçmem neden önemli?
‘İlgi Alanları’ bölümü hastaların sitemizdeki arama bölümünden ilgi alanınız olan bir konuyu arattıklarında listelenebilmenizi, daha erişilebilir olmanızı sağlar.
18Takipçi nedir? Takipçilerim ile nasıl iletişim kurabilirim?
Hastalarınız sizin profilinize daha rahat erişim sağlayabilmek için sizi takip ederler. Siz de tüm takipçilerinize yönelik olarak çeşitli bilgilendirme mesajları gönderebilir misiniz?
19Hastaların profilimde yayınlanan yorumlarını yayına girmeden görebilir miyim?
Hastalarınızın sizin için yaptıkları yorumları yayına girmeden göremezsiniz ancak sizin için yapılan tüm yorum ve değerlendirmeler moderatörlerimizin kontrolünün ardından yayına alınmaz. Hakaret içeren, küçük düşürücü ya da karalayıcı ithamlardan bulunan hiçbir yoruma sitemizde yer verilmez.
20Profilime yorum yapılmasını istemiyorum. Kapatabilir miyim?
Profilinizdeki ‘ İzin, Limitler’ bölümünden ‘Profil’ i seçip, ‘Kullanıcıların profil sayfanızdan yorum yapabilmesini istiyor musunuz?’ sorusuna hayır cevabını işaretleyebilirsiniz.
21Üyeliğimi dondurmak istiyorum. Nasıl yapacağım?
Profilinizde bulunan ‘Ayarlar’ bölümünden ‘ Üyeliğimi Dondur’ u seçerek üyeliğinizi dondurabilirsiniz.
22Sorulara verdiğim cevapların altında imzamın olmasını istiyorum. Nasıl oluşturabilirim?
Profilinizdeki ‘ İzin, Limitler’ bölümünden ‘ İmza’ yı seçerek sorulara verdiğiniz cevapların altında görüntülenecek imzanızı oluşturabilirsiniz.
23Videolarımı nasıl yayınlayabilirim?
Videolu paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen 0 (212) 291 41 89’dan bize ulaşın.
24Makalelerimi nereden yükleyebilirim?
Makalelerinizi profilinizde bulunan ‘Makalelerim’ bölümünden ‘Yeni Makale Ekle’ yi seçerek yükleyebilirsiniz.
25Makalemi yükledim. Ne zaman yayına alınır?
Makaleleriniz yükleme işlemin ardından en geç 48 işgünü saati içerisinde yayına alınacaktır.
26Makalemi yükledim. İptal edildi, neden?
Makaleleriniz yükleme işleminizin ardından editörlerimizce kontrol edilerek yayına alınır. Bilgilendirme amacı haricinde başka amaçlar güden ve tamamen reklam içeren metinler etik olarak uygun olmayacağından yayına alınamamaktadır.
27Makalelerime yorum yapılmasını istemiyorum. Kapatabilir miyim?
Makalelerinize gelen yorumları profilizde bulunan ‘ İzin, Limitler’ bölümünden ‘Makale’yi seçerek kapatabilirsiniz.
28Makalelerime yapılan yorumların mail adresine gelmesini istemiyorum. Ne yapabilirim?
Makalelerinize gelen yorumların mail adresinize gelmesini profilinizde bulunan ‘ İzin, Limitler’ bölümünden ‘Makale’ yi seçerek engelleyebilirsiniz.
29‘İstatistikler’ bölümü ne işe yarar?
İstatistikler bölümü, profil görüntülenme, makale okunma, video izlenme, soru görüntülenme, özel hattınıza gelen çağrılar ve çağrı sayılarınız ile ilgili olarak günlük, haftalık, aylık ve yıllık bazlarda verileri içeren bölümdür. Sitemizde kullandığınız her hizmetin sürekli olarak yapılan raporlamasını görebilmeniz için oluşturulmuştur.
30Özel tanımlı hattım/çağrılarım/ çağrı maillerim ile ilgili sorun yaşıyorum. Ne yapabilirim?
0 (212) 291 41 89 destek hattımızdan bize ulaşırsanız hattınız ile ilgili gerekli her türlü teknik destek ve bilgilendirme sağlanacaktır.
31‘Online Randevu’ butonumu kapatıp yalnızca özel hattım ile devam edebilir miyim?
Tercihiniz doğrultusunda mümkündür. Lütfen 0 (212) 291 41 89 destek hattımızdan bize ulaşın.
32Siteyi nasıl daha aktif olarak kullanabilirim?
Sitemizi daha aktif olarak kullanabilmenizin yolu daha fazla online olmaktan geçer. Online olduğunuzda ‘online uzmanlar’ bölümünde görüntülenir ve yeni hastalar ile tanışma olasılığınızı daha fazla arttırırsınız. Profilinizde eksik bilgi bulunmaması, iletişim bilgilerinizin görüntülendiği paketlerimizden birine sahip olmanız, daha fazla makale yüklemeniz, video paylaşımı paketlerimizden birine sahip olmanız da istatistiki rakamlarınızı önemli ölçüde arttıracaktır.

Online'ın gücüne inanın.Türkiye'nin en büyük sağlık platformu doktorsitesi.com'a katılın.

Bilgi Talebi